Ogłoszenie o naborze na stanowisko: Inżynier badań w Laboratorium Badań Pojazdów-BLP 1/2020

Sieć Badawcza Łukasiewicz­­­ – Przemysłowy Instytut poszukuje pracownika na stanowisko

                        Inżynier badań w Laboratorium Badań Pojazdów-BLP 1/2020

Region: mazowieckie

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Poszukujemy osoby, którą cechuje samodzielność, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, sprawna współpraca w zespole,  kreatywne myślenie oraz umiejętność planowania.

Inżynier badań w Laboratorium Badań Pojazdów

Główne zadania:

  • Wykonywanie badań homologacyjnych oraz inżynierskich pojazdów i urządzeń technicznych;
  • Analiza dokumentacji technicznej;
  • Opracowywanie oraz interpretacja wyników badań;
  • Sporządzanie raportów z badań, zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018;
  • Kontakt z klientami;
  • Przygotowywanie nowych procedur badawczych;
  • Obsługa i kontrola stanu aparatury badawczej;
  • Współpraca z innymi działami Instytutu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, elektronika lub pokrewne);
  • Doświadczenie w obszarze badawczym lub projektowym;
  • Bardzo dobra znajomość budowy pojazdów;
  • Wiedza z zakresu techniki pomiarowej;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office;
  • Gotowość do podróży służbowych;
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B i C.

Dodatkowe atuty:

  • Uprawnienia diagnosty samochodowego;
  • Znajomość wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę;
  • Rozwój inżynierski i naukowy w obszarze badań pojazdów i urządzeń technicznych;
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia, posiadanych kompetencji oraz uzyskiwanych efektów.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sieć Badawcza Łukasiewicz -Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Motoryzacji z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 55 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.